יתרונות האימון הגופני עם מאמן כושר אישי

אימון כושר

החלטתם כי עליכם להתחיל בפעילות גופנית, אבל אתם לא מצליחים לבחור? האפשרויות היום הן רחבות ומגוונות, החל מפעילות בבית מול ערוצי Youtube למיניהם, דרך חדרי הכושר ועד למאמני כושר אישיים. את חשיבותה של הפעילות הגופנית אנחנו יודעים – היא תורמת לבריאות, לירידה במשקל, נלחמת בהשמנה ובמחלות לב וגם מעולה למצב הרוח שלנו. רובנו התנסינו בפעילות זו או אחרת במהלך חיינו וחלקנו הצלחנו אף להתמיד למשך מספר חודשים או שנים.

בסופו של דבר כמעט כל אחד מאיתנו מצא את עצמו עם ירידה חדה במוטיבציה ואם בהתחלה עשינו זאת באהבה ובכיף, לאחר תקופה מסוימת מצאנו את עצמנו מעדיפים לבלות עוד קצת על הספה. זה הרמז הראשון כי עלינו לחפש פעילות חדשה עבורנו. בשנים האחרונות אנו שומעים יותר ויותר על אימון כושר אישי. במה דרך זו טובה יותר מכל פעילות אחרת?

אימון כושר אישי

מאמן כושר אישי מתאים תכנית במיוחד בשבילך, תכנית שתהיה מושלמת עבור הגוף שלך והמטרות שלך. תכנית כללית לרוב לא תקלע כמו תכנית שנכתבה בשבילך ולכן לא תיתן לך את אותן תוצאות.

מוטיבציה

מאמן כושר אישי מחדיר בך מוטיבציה רק מעצם היותו. אתה יודע כי יש מי שבוחן אותך, בודק את התקדמותך ודואג שלא תחסיר אימונים בצורה שיפגעו בכושר שלך. אתה מרגיש שאתה חייב לו דין וחשבון, מה שמניע אותך להמשיך ולעבוד.

השגת המטרה

מאמן כושר אישי מכיר את המגבלות שלך ואת רמת הכושר ההתחלתי שלך. הוא ידע לתרגם את המטרה שלך לתרגילים נכונים שיובילו אותך אליה.

הוראה

מאמן כושר אישי נשאר צמוד אליך בזמן ביצוע התרגילים, וכך הוא יכול לתקן אותך וללמד אותך את הטכניקה המדויקת. לפעמים מספיקה טעות קטנה ביציבות בשביל לגרום לפציעה או להפחתת האפקטיביות של התרגיל, ואת זה בדיוק מונע מאמן הכושר האישי.

מגוון

אחת הסיבות הנפוצות של הפסקת פעילות גופנית היא שעמום. עם מאמן כושר אישי זה לא יקרה לך, מכיוון שהוא יגוון ויזרום איתך ככל שתתקדמו. במידה ותרגיל מסוים לא מתאים לך מסיבה כלשהי, המאמן שלך ידע איזה תרגיל יעשה את אותה עבודה, אבל יהיה טוב יותר בשבילך.