מגשי אירוח

מגשי אירוח

ידוע שבני האדם אוכלים קודם כל עם העיניים, ורק לאחר מכן- עם הפה. מגשי אירוח של אוכל לאירועים, בהם מונח כיבוד בצורה נאה ונוחה המאפשרת לקיחת מנה ישירות מן המגש – מהווים אופציה טובה כאשר אתם מבקשים לארח אנשים לחגיגה בביתכם, באולם או אפילו בעבודה. מגשים שכאלה מאפשרים הנאה מכיבוד עשיר, איכותי ומשובח המוגש בצורה מעוררת תיאבון שהיא גם תאווה לעיניים.

מתי מומלץ להזמין מגשי אירוח?

מגשי מזון לאירוח מומלץ להזמין כאשר אתם זקוקים לכיבוד שלא ידרוש ישיבה מסודרת ליד שולחן. הרעיון הוא לאפשר לאורחים ליהנות מן המאכלים שבמגש, תוך שהם משוחחים זה עם זה ונהנים מן המפגש החברתי. חלק מההנאה באירוע של יום הולדת בחוג המשפחה, הרמת כוסית לכבוד חג במקום העבודה או חגיגת חינה לפני חתונה- היא בתקשורת בין האנשים. מזון פשוט לאכילה שאפשר לאכול "על הדרך", מאפשר הנאה מהאוכל ומההתרועעות עם שאר האורחים בו זמנית.

אילו מאכלים ניתן לשלב בתוך מגשי אירוח?

ישנו מגוון רחב של תבשילים ומאכלים שאפשר לסדר במגש, באופן שימשוך את העין וישמח את האורחים, עוד לפני שיטעמו מהם. אוכל יפני בכלל וסושי בפרט, הם המזונות הנפוצים ביותר בתחום מגשי האירוח, והזמנת מגשי סושי עבור אירועים ומסיבות הפכה לפופולרית מאוד בשנים האחרונות. אך זהו איננו סוג האוכל היחידי שיתאים למגשים: כריכים קטנים, קישים אישיים, המבורגרים בלחמניות ואפילו פלפלים ממולאים- הם רק חלק מהאופציות הנפלאות שאפשר לשלב במגש המיועד לאירוע. ניתן להזמין אפילו סלטים שונים על מגשים, כאשר אפשרות נחמדה במיוחד היא הזמנת סלטים במנות אישיות- כל אורח לוקח לעצמו קערית סלט טעימה, ואוכל ישירות ממנה.

איך לבחור את שילובי המאכלים הנכונים למגשים באירוע שלכם?

בחרו במגשים שיכילו מאכלים שישמחו את האורחים שלכם, כאשר רצוי לבחור במזון חלבי או בשרי, ולא בשניהם יחד, על מנת למנוע מצב שבו אחד האורחים לא יוכל לטעום מן הכיבוד בשל השילוב בין בשר וחלב באותו המקום. אם ידוע לכם על אהבה מיוחדת של האורחים לאוכל אסיאתי, לדוגמה, תוכלו להזמין כמה מגשים שונים, שבכל אחד מהם יוגש אוכל אחר בסגנון אסיאתי, לשילוב טעמים והנאה מושלמת.