מסעדות מומלצות לדייט: איך בוחרים מסעדה?

מסעדות מומלצות

הכול התחיל באחת מן האפליקציות של ההיכרויות. הוא מצא חן בעינייך, את מצאת חן בעיניו. הוא עשה לך לייק, את עשית בחזרה. אתם גרים במרחק יריקה אחד מן השני, לשניכם יש חיבה למשחקי הכס, שניכם בדיוק סיימתם תואר ראשון ומתלבטים אם להמשיך לשני, שניכם אוהבים חתולים ג'ינג'ים ושמנים להפליא. דיברתם באפליקציה, ואז דיברתם בפייסבוק ואז דיברתם בטלפון ואז החלטתם להיפגש. הבחור מתגלה כמשקיען לא קטן והוא מזמין אותך למסעדה, אבל הוא גם מפיל עלייך תיק לא קטן כי הוא אומר לך בשיחה: את בוחרת, הבחירה בידיים שלך.

הולכים לאן שאת רוצה בובה. עדיף לבחור ביחד, תמיד עדיף, ואם את יודעת את זה, אז תתעקשי באלגנטיות שזו תהיה בחירה משותפת, אבל בתור התחלה תריצי בדיקה לגבי מסעדות מומלצות עם החברות שכבר עברו סשן דייטים ארוך וראו הכול מהכול, כך שבזמן שתבחרו ביחד כבר תדעי לאיזה כיוון לקחת את הדברים.

אז מה הופך מסעדות מומלצות לדייט? את בוודאי שואלת את עצמך. מה תהיה הבחירה הנכונה לחזור אתה אל הבחור?

טעם אישי – ובכן יקירה, לפני הכול, יש עניין של העדפות אישיות. הוא צמחוני? את צמחונית? מישהו מכם טבעוני? מישהו מכם שומר כשרות? מישהו מכם לא אוהב סגנון אוכל מסוים? אם את לא יודעת לענות על השאלות הללו יהיה לך קשה למצוא מסעדה מתאימה לדייט מהחלומות. אז שואלים את הבחור וכבר המון אופציות יכולות לרדת בעקבות הבירור הזה.

חנייה – מכירה סיפורים על דייטים שעברו בעיקר בחיפוש חנייה? באזור המרכז זה קורה כל הזמן. חשוב לברר אם יש חנייה נוחה באזור המסעדה, או חניון או אם היא לא ממוקמת באזור רועש והמוני מדיי שכל מדינת ישראל יוצאת אליו בערבים. זה יהיה מאוד מתסכל להעביר חצי ערב במכונית של הבחור.

אינטימיות – חפשי ברשת תמונות של המסעדה. האם היא נראית צפופה מדיי? המונית מדיי? יש שולחנות שצמודים מדיי אחד לשני? המטרה של דייט ראשון או שני או שלישי היא להכיר היטב את הצד השני, עם כמה שפחות הסחות דעת וכמה שפחות רעשים. חשוב למצוא מסעדה שיש בה ספייס כמו שצריך בין השולחנות, ורצוי גם להזמין מקום מראש כדי להבטיח מקום טוב בפינה.

רומנטיקה – יש האומרים שהרומנטיקה כבר מתה, אבל העובדה שהבחור מזמין אותך למסעדה אומרת שיש עוד סיכוי קטן שיש כמה ג'נטלמנים בסביבה. חפשי מסעדה עם אווירה מיוחדת, רומנטית, שקטה, ירוקה, מעוצבת בצורה שמעודדת את התשוקה ובשורה התחתונה לא נראית כמו סניף של רשת ממוסחרת.

מה בתפריט? כדאי לברר מה מוגש במסעדה, מה טווח המחירים, האם יש מגוון של מנות כך שכל אחד יוכל לבחור מה שהוא אוהב לאכול, האם יש מנות שף מיוחדות שניתן לחלוק ברומנטיות. והכי חשוב, האם יש תפריט קינוחים מושקע!

שיהיה בהצלחה בדייט!

נכתב בשיתוף עם: רקס – מסעדות מומלצות מסביב לעולם