וופורייזר – אידוי קנאביס להגברת התיאבון אצל חולי סרטן

וופורייזרים

על פי האגודה האמריקאית לחקר מחלת הסרטן שליש מהנשים וכמעט מחצית מהגברים יאובחנו כלוקים באחת מצורות הסרטן במהלך חייהם. ואכן מחלת הסרטן היא מבין המחלות הרווחות והקטלניות ביותר שידעה האנושות בעידן הנוכחי. הסרטן אינו מבחין בין מין, גיל או מוצא אתני ולמרות שהוא בגדר מגפה כבר שנים רבות – תרופה עדיין לא נראית באופק. לפחות לא בסל התרופות שמציעה הרפואה המערבית המסורתית.

וופורייזר – קנאביס רפואי מסוגל לרפא סרטן

אך משהו השתנה לפני כ-40 שנה, כאשר פרסם כתב העת של האיגוד הלאומי לסרטן ממצאים שהשאירו רבים פעורי פה, אך עם זאת גם קצת סקפטיים. באותו כתב עת פורסם מאמר שהוכיח כי לקנאביס רפואי יש יכולת לעכב את התפתחותם של תאים סרטניים. אמנם אז המחקר נערך על עכברים, אך הוא פתח שער לעוד מחקרים שנערכו ואף נערכים בימים אלו. מאז אותו מחקר נאספות עוד ועוד עדויות לכך שקנאביס רפואי מעכב, מסייע ואף מרפא סרטן.

אולם עולם הרפואה המערבי עדיין מסרב להכיר בכל הסגולות של הקנאביס הרפואי. החדשות הרעות הן שלדידם של מומחים רבים טרם נאספו די הוכחות מדעיות שקנאביס רפואי מסוגל לעכב את מחלת הסרטן או מרפא אותו, אך בכל מה שנוגע לסיוע לחולי סרטן – יש הסכמה די רחבה.

מכשיר אידוי

הגברת התיאבון, כך קנאביס מסייע כיום לחולי סרטן

כיום יש הכרה, כאמור, בכך שקנאביס רפואי יכול לסייע לחולי סרטן בתהליך הקשה של טיפולים כימותרפיים. טיפולים אלו כרוכים בשפע של תופעות לוואי לא נעימות בלשון המעטה, ביניהן: הקאות חוזרות ונשנות, ירידה בתאבון, בחילות וכאבים. הקנאביס הרפואי מטפל היטב בתופעות אלו והצטברו כבר מאות אלפי עדויות לכך. ואכן, כאן אצלנו בישראל מטופלי סרטן זכאים לרישיון קנאביס רפואי. הקנאביס מצליח לדכא את הבחילות ולהפחית באופן משמעותי את ההקאות והוא מצליח להגביר את התיאבון (מאנצ'יס) ובכך לחזק את החולים.

הסבר על תהליך הגברת התיאבון (מאנצ'יס) של קנאביס רפואי

אנחנו יודעים שקנאביס מעורר את התיאבון ובכך מסייע לחולי סרטן, אבל איך זה בעצם עובד?

חוקרים בדקו ומצאו כי החומר הפעיל בקנאביס, ה- THC, למעשה נקשר לקולטני קנבינואידים מסוג 1CB המצויים בעצבי הריח שלנו. חוש הריח שלנו הוא אחד החושים החזקים ביותר והקרובים ביותר למוח. כאשר ה – THC נקשר לקולטני הריח הרגישות שלנו לריחות מתגברת ובעקבות זאת מתגברת אצלנו תחושת התיאבון.

מכשיר אידוי

צריכה בטוחה של קנאביס רפואי – וופורייזר

עישון, כידוע, הוא אחת הפעולות המסוכנות ביותר. שכן בתהליך זה מתרחשת בעירה בטמפרטורה גבוהה שמסכנת את הגוף שלנו. ואם מדובר בעישון סיגריות אז הסכנה היא כפולה ומכופלת, שכן לא רק אנחנו שורפים את הטבק בטמפרטורה מסוכנת אנחנו גם מכניסים אל הגוף שלנו ניקוטין ועוד כ-40 חומרים מזיקים אחרים, חלקם מסרטנים.

בדיוק מסיבה זו מומחים בכל העולם ממליצים לחולי סרטן לצרוך קנאביס רפואי באמצעות וופורייזר.

וופורייזר הוא למעשה מכשיר אידוי לקנאביס. כאשר צורכים איתו קנאביס לא מתרחשת בעירה בטמפרטורה גבוהה ומזיקה, כי אם חימום בטמפרטורה נמוכה שאינה מסכנת את המשתמש, ועבור חולי סרטן זהו חבל הצלה ממש.

אידוי קנאביס רפואי באמצעות מכשיר וופורייזר הוא, אפוא, בריא יותר, בטוח יותר, נקי יותר והוא אפקטיבי במיוחד לחולי סרטן הסובלים מבחילות, הקאות וירידה בתאבון.